uvod_svatba.png

Svatby a svatební hostiny

Postaráme se o to, aby se váš svatební den stal nezapomenutelným.

 

Jsme si vědomi toho, jak je svatba důležitá. A se stejnou důležitostí také ke každé takové události přistupujeme. Kromě toho, že nás catering na svatbu nesmírně baví, si potrpíme na to, aby byl každý svatebčan maximálně spokojený. Postaráme se o svatební hostinu, slané i sladké občerstvení, předvedeme kuchařskou show, nachystáme raut a dobroty z grilu a zajistíme bar. Zkrátka vše, na co si vzpomenete. Můžete nám svěřit i veškerou organizaci, výzdobu a zábavu. A nejen to, svatbu můžete uspořádat, kdekoliv si vyberete, nebo můžete využít některé z našich výjimečných míst v Olomouci.

Máme bohaté zkušenosti a díky tomu vám rádi pomůžeme nejen se sestavením menu, ale také s výběrem vhodných prostor, doporučíme fotografa, svatební koordinátorku, obstaráme výzdobu a postaráme se o zábavu. Vše samozřejmě podle vašich přání. Záleží jen na vás, které naše služby využijete.

Uvaříme a nejen to, můžeme také celý svatební den naplánovat a zkoordinovat. 

 

chci poslat poptávku

 

foto_svatba_1.png 


 

HLEDÁTE PROSTORY PRO SVATBU V OKOLÍ OLOMOUCE?

PODÍVEJTE SE NA TYTO překrásné reprezentativní prostory, které dobře známe a můžeme doporučit.

 

 

Herbarium boutique hotel

Nový, nádherný prostor butikového hotelu v centru Olomouce. Pro svatbu s minimálním počtem 50 osob. Při využití zahrady s kapacitou až 100 osob.

herbarium_1.png

herbarium_2.png

 

Dům u Parku

Velký, nově zrekonstruovaný a reprezentativní sál s podobou jemného luxusu v budově z konce 19. století a s kapacitou až 340 osob. 

dum_u_parku_1.png

dum_u_parku_2.jpg

 

Fort Escot

Historická pevnost z druhé poloviny 19. století, ležící kousek od Olomouce. Originální prostředí pro svatbu s kapacitou až 500 osob.

fort_escot_1.png

fort_escot_2.png

 

Chcete se dozvědět informace o možnostech našich prostor v Olomouci a pronájmech?

CHCI SI PROHLÉDNOUT prostory k pronájmu

 

 

Zajímají vás naše další služby?

 

 

 

Kontaktní formulář

bottombg_2.jpg

 

 

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.