Catering a výjimečná místa a prostory k pronájmu pro vaši akci v Olomouci a okolí

Prostory a místa k pronájmu v okolí Olomouce

Pokud hledáte pro vaši akci v Olomouci výjimečný prostor nebo místo k pronájmu, neváhejte se obrátit na nás! Místa pro oslavy, svatby, setkání s přáteli, firemní akce, večírky, teambuilding, obchodní jednání, semináře, prezentace, školení, workshopy, soukromé schůzky, ale také party, představení a vystoupení nebo koncerty. Tohle vše vám v Olomouci může nabídnout jen LOBSTER Catering. A nejen prostory, ale i vše kolem - od jídla, po personál, program, zábavu, vybavení a veškeré zázemí. Prohlédněte si s námi na prostory k pronájmu a posuďte možnosti, které má náš catering v Olomouci k dispozici. Určitě si vyberete.

 

chci poslat poptávku

 

Bistro HELEN

Harmonický a stylový interiér nového bistra a prvotřídní kuchyně jsou zárukou spokojenosti Vašich hostů. Je zde možné zarezervovat privátní salonek s veškerým technickým vybavením, celé bistro nebo třeba jen terasu. Skvělé místo pro rodinné oslavy, výročí, semináře, workshopy, obchodní schůzky nebo obchodní jednání.

Stylový prostor bistra Helen pro oslavy, rozlučky se svobodou, reprezentativní obědy, obchodní jednání, semináře, školení a prezentace

Venkovní stylová terasa může být ozdobou každé oslavy, firemní akce či letní party s grilování

 

chci více informací o tomto místě

 

LOBSTER Family restaurant

Restaurace LOBSTER Family restaurant se nachází v olomoucké Galerii Šantovka. Kromě reprezentativních prostor restaurace zde máme k dispozici dva menší salónky s kapacitou až 50 míst, které lze přizpůsobit podle vašich přání a potřeb. Ideální pro firemní obědy, semináře, školení, rodinné nebo dětské oslavy či setkání s přáteli. 

Privátní salonek v restauraci Lobster pro oslavy a významná životní jubilea

Romantická večeře nebo malá oslava - vždy je možné se přizpůsobit požadavkům zákazníka

 

chci více informací o tomto místě

 

BOWLAND Bowling center

Nejmodernější bowlingové centrum na Moravě, nacházející se v Galerii Šantovka v Olomouci, které je součástí restaurace LOBSTER Family restaurant, kde jsme schopni připravit nezapomenutelnou akci až pro 300 hostů. Nemusí se jednat jen o bowling. Připravíme party s DJ či živou muzikou, cooking show, taneční vystoupení, nebo na cokoliv si vzpomenete.

Oslava či party s bowlingem a rautem

Party bowling a speciální nabídka pro větší či menší skupiny

 

chci více informací o tomto místě

 

 

Bistro Paulus

Bistro Paulus je umístěno v proskleném atriu nejmodernější kancelářské budovy v Olomouci – Envelopa Office Center. Denní světlo spolu s unikátní dlažbou vás upoutá již při příchodu do bistra, kde na vás čeká jednoduchý a elegantní design. Prostory bistra můžete využít pro rodinné či firemní akce, ale ve spojení s atriem také pro větší společenské akce až pro 200 osob.

Bistro Paulus - kantýna pro 21. století

Atrium v Envelopa Office Center spojené s Bistrem Paulus pro pořádání velkých společenských akcí

 

chci více informací o tomto místě

 

Divadlo na Šantovce

Olomoucké Divadlo na Šantovce Vám nabízí jedinečný multifunkční prostor, který je ideální k pořádání firemních akcí, prezentací, školení, koncertů a dalších tematických eventů podle vašich představ. Moderní, technicky vybavený a reprezentativní sál má kapacitu až 250 hostů. Kromě samotného prostoru jsme připraveni vám zajistit doprovodné služby jako je catering, produkce i program na klíč.

divadlo_1.jpg

divadlo_2.jpg

 

chci více informací o tomto místě

 

Fort XX. Escot

Pevnůstka z druhé poloviny 19. století, zbudovaná rozhodnutím  císaře Františka Josefa I. jako součást olomoucké fortové  pevnosti. Originální fotogenický prostor dá každé akci punc jedinečnosti. Ideální prostředí pro organizování společenských akcí, koncertů, soukromých party, firemních večírků či nekonvenčních svateb s kapacitou až 500 osob. 

Výjimečné prostory pevnosti pro svatby či velké oslavy, koncerty a jiné příležitosti

Vnitřní a venkovní prostory pro oslavu, svatbu a speciální příležitosti v okolí Olomouce

 

chci více informací o tomto místě

 

 

Herbarium Boutique Hotel

Nový stylový prostor butikového hotelu v centru Olomouce. Pro oslavy a svatby s minimálním počtem 50 osob. Při využití zahrady s kapacitou až 100 osob. Atraktivní jsou nejen vnitřní prostory, ale také rozlehlá zahrada, která je v případě zájmu také k dipozici. Celá akce se může klidně odehrávat venku.

Úžasné místo pro oslavy a svatby v Olomouci s Lobster Catering

Svatba, party nebo oslava na zahradě v centru Olomouce

 

chci více informací o tomto místě

 

Dům u Parku

Reprezentativní sál z konce 19. století více než sto let trpělivě čekal na svou rekonstrukci a nyní se konečně dočkal renesance své původní funkce. Ideální místo pro svatbu, oslavu, firemní večírek, ale i pro společenskou akci s patřičnou noblesou. Pro letní dny je k dispozici také terasa, kterou je možné využít například pro grilování. Sál má kapacitu až 340 osob

Místo pro svatbu nebo oslavu v Olomouci s nádherným a prostorným sálem, terasou a profesionálním zázemím

Reprezentativní sál Domu u Parku v Olomouci pro nezapomenutelnou svatbu nebo oslavu

 

chci více informací o tomto místě

 

 

 

Zajímají vás naše služby?

 

 

 
 
 
 
 

Kontaktní formulář

bottombg_2.jpg

 

 

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.