pronajmy_pas_nahled.png

Prostory k pronájmu

Pokud hledáte v Olomouci prostor k pronájmu pro Vaši akci, neváhejte se obrátit na nás! Místo pro oslavy, svatby, setkání s přáteli, firemní akce, večírky, teambuilding, obchodní jednání, semináře, prezentace, školení, workshopy, soukromé schůzky, ale také party, představení a vystoupení nebo koncerty. Tohle vše vám v Olomouci může nabídnout jen LOBSTER Catering. A nejen prostory, ale i vše kolem - od jídla, po personál, program, zábavu, vybavení a veškeré zázemí. Mrkněte s námi na prostory k pronájmu a jaké jsou možnosti, které má náš catering v Olomouci k dispozici. Určitě si vyberete.

 

chci poslat poptávku

 

Bistro HELEN

Harmonický a stylový interiér nového bistra a prvotřídní kuchyně jsou zárukou spokojenosti Vašich hostů. Je zde možné zarezervovat privátní salonek s veškerým technickým vybavením, celé bistro nebo třeba jen terasu. Skvělé místo pro rodinné oslavy, výročí, semináře, workshopy, obchodní schůzky nebo obchodní jednání.

helen_oslavy.png

helen_oslavy_2.png

 

chci více informací o tomto prostoru

 

LOBSTER Family restaurant

Restaurace LOBSTER Family restaurant se nachází v Galerii Šantovka Olomouc. Kromě reprezentativních prostor restaurace zde máme k dispozici dva menší salónky s kapacitou až 50 míst, které lze přizpůsobit podle vašich přání a potřeb. Ideální pro firemní obědy, semináře, školení, rodinné nebo dětské oslavy či setkání s přáteli. 

lobster_oslava_3.png

lobster_oslava_2.png

 

chci více informací o tomto místě

 

BOWLAND Bowling center

Nejmodernější bowlingové centrum na Moravě, nacházející se v Galerii Šantovka Olomouc, které je součástí restaurace LOBSTER Family restaurant, kde jsme schopni připravit nezapomenutelnou akci až pro 300 hostů. Nemusí se jendat jen o bowling. Připravíme party s DJ či živou muzikou, cooking show, taneční vystoupení, nebo na cokoliv si vzpomenete.

bowland_1.png

bowland_2.png

 

chci více informací o tomto místě

 

 

 

Herbarium boutique hotel

Nový a nádherný prostor butikového hotelu v centru Olomouce. Pro oslavy a svatby s minimálním počtem 50 osob. Při využití zahrady s kapacitou až 100 osob. Nádherné jsou nejen vnitřní prostory, ale také rozlehlá zahrada, která je v případě zájmu také k dipozici. Celá akce může klidně odehrávat venku.

herbarium_oslava.png

herbarium_oslava_2.png

 

chci více informací o tomto místě

 

Dům u Parku

Velký, nově zrekonstruovaný a reprezentativní sál s podobou jemného luxusu v budově z konce 19. století. Pro letní dny je k dispozici také terasa, kterou je možné využít například pro grilování. Sál má kapacitu až 340 osob. Dům u Parku je ideální volbou pro každou svatbu či oslavu. 

dum_u_parku_1.png

dum_u_parku_2.jpg

 

chci více informací o tomto místě

 

Fort Escot

Pevnůstka z druhé poloviny 19. století, zbudovaná z rozhodnutí  císaře Františka Josefa I. jako součást olomoucké fortové  pevnosti. Originální fotogenický prostor dá každé akci punc jedinečnosti. Ideální prostředí pro organizování společenských akcí, koncertů, soukromých party, firemních večírků či nekonvenčních svateb s kapacitou až 500 osob. 

fort_escot_1.png

fort_escot_2.png

 

Divadlo na Šantovce

Olomoucké Divadlo na Šantovce Vám nabízí jedinečný multifunkční prostor, který je ideální k pořádání firemních akcí, prezentací, školení, koncertů a dalších tematických eventů podle Vašich představ. Moderní, technicky vybavený a reprezentativní sál má kapacitu až 250 hostů. Kromě samotného prostoru jsme připravení Vám zajistit doprovodné služby jako je catering, produkce i program na klíč. 

Prostor divadla lze individuálně přizpůsobit Vašim požadavkům. Divadelní sál disponuje 223 místy k sezení, která jsou umístěna vzestupně, což zajišťuje perfektní viditelnost i poslech ve všech částech sálu. Unikátní technologie hlediště umožňuje během krátké doby proměnit sál k sezení na volné prostranství, které je vhodné pro pořádání banketů, oslav, koncertů, prezentací či firemních akcí s důrazem na pohodlí hostů. Sál je plně klimatizován a vybaven nejnovější zvukovou a osvětlovací technikou.

divadlo_1.jpg

divadlo_2.jpg

divadlo_3.jpg

 

chci více informací o tomto prostoru

 

 

Zajímají vás naše služby?

 

 

 
 
 
 
 

Kontaktní formulář

bottombg_2.jpg

 

 

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.