uvod_1.png

Oslavy a jiné speciální příležitosti

Svěřte nám svůj významný den a slibujeme, že na něj budete dlouho a rádi vzpomínat.

 

Akce se můžou odehrávat kdykoliv a kdekoliv - je nám jedno, jestli ráno, v poledne, večer nebo od rána do rána. Jestli v Olomouci v některém z našich míst, nebo kdekoliv jinde si vyberete. Jsme tu pro vás a zajistíme vše, dle Vašich představ. Pro rodinu i přátele, oslavy malé i velké, narozeniny nebo pro jiný významný den či životní jubileum připravíme občerstvení formou servírovaného obědu, sharingu, rautu, gril párty, cooking show nebo jakoukoliv formou, kterou si zvolíte. Na místě nám také nezáleží. Náš catering se sice zaměřuje na Olomouc a okolí, ale rádi se podíváme i jinam. Je to jen o domluvě.

Kromě jídla pro vás zajistíme také prostory a můžeme se postarat o veškerou zábavu a program. Samozřejmostí je možnost zapůjčení veškerého inventáře, zajištění obsluhy a servisu nebo třeba pronájem grilu a stanů. Kontaktujte nás a určitě společně najdeme to správné řešení, aby byl váš den opravdu nezapomenutelný. 

 

ZAJISTÍME PRO VÁS

  • lehké občerstvení
  • servírovaný oběd či večeři
  • oběd nebo večeře formou sharingu
  • raut
  • gril párty
  • cooking show
  • řízená degustace
  • nebo cokoliv jiného

 

Oslavu nebo jinou společenskou událost proměníme v opravdový zážitek.

 

chci poslat poptávku

 

oslava_2.png 

oslava_3.png 

 


 

PROSTORY K PRONÁJMU PRO VAŠE SPECIÁLNÍ PŘÍLEŽITOSTI

PŘÍJEMNÉ A reprezentativní prostory k pronájmu v Olomouci, VE KTERÝCH SE BUDETE CÍTIT KRÁSNĚ.

 

 

Bistro HELEN

Harmonický a stylový interiér nového bistra a prvotřídní kuchyně jsou zárukou spokojenosti Vašich hostů. Je možné zarezervovat privátní salonek, celé bistro nebo třeba jen terasu. 

helen_oslavy.png

helen_oslavy_2.png

 

LOBSTER Family restaurant

K dispozici máme dva menší salónky s kapacitou až 50 míst, které lze přizpůsobit podle vašich přání a potřeb. Ideální pro rodinné nebo dětské oslavy či setkání s přáteli. 

lobster_oslava_3.png

lobster_oslava_2.png

 

BOWLAND Bowling center

Nejmodernější bowlingové centrum na Moravě, které je součástí restaurace LOBSTER Family restaurant, ve kterém jsme schopni připravit nezapomenutelnou akci až pro 300 hostů. 

bowland_1.png

bowland_2.png

 

 

 

Herbarium boutique hotel

Nový, nádherný prostor butikového hotelu v centru Olomouce. Pro oslavy s minimálním počtem 50 osob. Při využití zahrady s kapacitou až 100 osob.

herbarium_oslava.png

herbarium_oslava_2.png

 

Dům u Parku

Velký, nově zrekonstruovaný a reprezentativní sál s podobou jemného luxusu v budově z konce 19. století a s kapacitou až 340 osob.  

dum_park_oslava_1.png

dum_park_oslava_2.png

 

Fort Escot

Historická pevnost z druhé poloviny 19. století, zbudovaná jako součást tehdejšího fortifikačního opevnění v okolí Olomouce. Originální prostředí pro svatbu s kapacitou až 500 osob.

fort_escot_1.png

fort_escot_2.png

 

Chcete se dozvědět další informace o možnostech našich prostor a pronájmech?

chci si prohédnout prostory k pronájmu

 


 

Fotogalerie

 

Zajímají vás naše další služby?

 

 

 

Kontaktní formulář

bottombg_2.jpg

 

 

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.