o_nas_uvod.jpg

O nás

kdo jsme a proč a jak to děláme? kdo se bude starat o vaši spokojenost?

 

Naší misí je obohacení kulturního a společenského života v Olomouci a na Střední Moravě o nabídku špičkových cateringových služeb. V krásné historické Olomouci, plné památek a míst s jedinečným geniem loci, stejně jako v atraktivních přírodních scenériích a vyhledávaných lokalitách Olomouckého kraje, působí řada úspěšných firem a důležitých institucí. Život však není jen o práci a dosahování co nejlepších výsledků. K jeho rytmu patří také zvolnění, setkání s kolegy a přáteli či oslava důležitých životních událostí v rodině. Olomouc jako metropole snese svou atraktivitou srovnání s nejkrásnějšími městy v Evropě. Kulturní a společenská sezóna nabízí nepřeberné množství zážitků všeho druhu. Veřejné, korporátní i soukromé akce na Střední Moravě si zaslouží špičkovou úroveň cateringových služeb.

Naším cílem je, aby vaši hosté zažili na akci jedinečný a nezapomenutelný gastronomický zážitek. Každý catering pro vás připravíme unikátně a na klíč tak, aby s akcí ladil a podtrhl její charakter. Vašim hostům nabídneme progresivní a zdravou gastronomii, striktně jen z těch nejkvalitnějších surovin. Soustředíme se na čerstvé lokální a sezónní suroviny (maso, ryby, sýry, bylinky) od nejlepších místních farmářů. Vaříme poctivě a bez chemie. Živé vaření bude pastvou pro vaše smysly již ve fázi přípravy, náš catering je totiž také show. Disponujeme nejkvalitnějším týmem zkušených kuchařů, personálu i manažerů. Náš tým je přátelský a zapálený, naši lidé se k vám budou vždy chovat pozorně a vstřícně. Nezdráhají se podělit o své bohaté znalosti a zkušenosti, setkání s nimi vás může obohatit i novými znalostmi o jídle a vaření. O značku své společnosti dbají zdvořilým vystupováním. Sdílíme spolu s Vámi ohleduplný přístup k životnímu prostředí a tomu přizpůsobujeme naše chování i užívané pracovní postupy.

Jádrem kvalitních gastronomických služeb je vždy člověk, kuchař. Do pokrmů vtiskuje svůj přístup, temperament, povahu, kreativitu, zkušenosti. Všichni naši kuchaři jsou originální osobnosti. Každý tým ale potřebuje skutečnou hlavu. Na nejvyšší úroveň gastronomii pozdvihuje píle a pracovitost, obohacená špetkou geniality. Jsme hrdi, že naším šéfkuchařem je jeden z nejslavnějších kuchařů v České republice, Roman Paulus. Cateringové služby naší společnosti tak obsahují pečeť kvality a osobní garanci nejvyšší úrovně již v názvu: Lobster Catering by Roman Paulus.

 

ROMAN PAULUS

šéfkuchař

Roman Paulus je jednou z nejrespektovanějších osobností české gastronomie. Hvězdnou kariéru zahájil na začátku 90. let v Rakousku, první zkušenosti se špičkovou světovou gastronomií získal na přelomu staletí v prestižním  hotelu Savoy v Londýně či na zaoceánské lodi Queen Elisabeth II. Mezi léty 2000 – 2007 působil v hotelech řetězce Hilton, nejprve ve Vídni a poté v Praze. Od roku 2008 do roku 2020 byl šéfkuchařem v pražském Alcronu.  Absolvoval řadu odborných školení a stáží v prestižních mezinárodních vzdělávacích institucích (The Emirates Academy of Hospitality Management - Ecole Hoteliere de Lausanne) a v slavných světových restauracích (michelinské restaurace La Pergola v Římě a Maison du Boeuf v Bruselu). Je nositelem řady ocenění včetně vůbec nejprestižnějšího ocenění v oboru: pro hotel Radisson Blu Alcron Prague šestkát získal slavnou michelinskou hvězdu.

Jméno Romana Pauluse je pro Vás garancí kvality a spokojenosti. Sleduje nejprogresivnější gastronomické trendy, má široký záběr: od k dokonalosti dovedených tradičních specialit až po exotickou romantiku etnických kuchyní. Vyšperkujete-li vaši akci cateringem od Romana Pauluse, nabídnete svým hostům nejen prestiž, ale především nezapomenutelný životní zážitek pro všechny smysly.

„Každá akce, svatba, oslava narozenin či firemní večírek, by měla být jedinečná. Menu, které pro vás připravíme, promyslím do posledního detailu tak, aby všechny nuance palety chutí, barev a vůní vytvářely dokonalou kompozici, ladily s typem akce a požadovanou atmosférou. Catering je tvořivý, vždy nový a proto mě baví. Umožňuje mi pracovat v zajímavých místech, být s lidmi v přímém kontaktu. Rád svá jídla podávám osobně, mým cílem je nabídnout Vám nezapomenutelný zážitek na celý život. Těším se na setkání s vámi a vašimi hosty!“

Roman Paulus

roman_paulus_olomouc.jpg 

 

 

 

Zajímají vás naše služby?

 

 

 
 
 
 
 

Kontaktní formulář

bottombg_2.jpg

 

 

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.