uvod_firemni.png

Firemní catering

postaráme se o jakoukoliv firemní akci, která vás jen napadne. V olomouci, v okolí či kdekoliv jinde.

 

Pro obchodní partnery nebo zaměstnance, vždy připravíme atraktivní a reprezentativní catering. Ať se jedná o coffee break, číši vína, recepci, raut, večírek s grilováním, cooking show nebo galavečer, vždy se můžete spolehnout na naši profesionalitu. Samozřejmostí je také zajištění školení, přednášek a seminářů. Disponujeme bohatými zkušenostmi a prostory v Olomouci s veškerým vybavením a zázemím, díky čemuž bude Vaše akce vždy bezchybná.

Zvládneme se postarat o každou akci. Catering jsme zajišťovali například na světový pohár J&T Banka CSI3*W Olomouc nebo na mistrovství Evropy v bowlingu ECC 2016 v BOWLAND Bowling center. Kompletně jsme zajistili občerstvení a nápoje pro 3 tisíce hostů na venkovním koncertu. Na všem, co děláme, si dáváme záležet a díky tomu nás veřejnost dvakrát po sobě ocenila jako nejlepší restauraci Garden food festivalu v Olomouci.

 

ZAJISTÍME PRO VÁS

 • coffee break
 • číše vína
 • recepce
 • servírovaný oběd či večeře
 • raut
 • gril párty
 • cooking show
 • řízená degustace
 • galavečer
 • firemní večírek
 • semináře a školení
 • nebo cokoliv jiného

 

Ručíme za hladký a bezproblémový průběh Vaší firemní akce.

 

chci poslat poptávku

 

firemni_catering_1.png 

skoleni_1.png 

firemni_catering_2.png 


 

NAŠE NABÍDKA

V olomouci, i kdekoliv jinde, pro vás Připravíme nezapomenutelný catering.

 

 

Coffee break

Občerstvení formou snídaně i svačiny. Může být slaný i sladký, včetně nápojů a kávy. Dovezeme klidně do Vaší firmy a může proběhnout s obsluhou i bez obsluhy, zapůjčený inventář si odvezeme později.

coffee_break_2.png

 

Číše vína a koktejl

Krátké setkání se společensko-pracovním charakterem. Hostům se nabízí sklenka vína s vhodným doplňkem, jako je sýr, pečivo, slané mandle, oříšky či jiné drobné občerstvení. Pokrmy jsou zvoleny tak, aby nebyly nutné talíře a příbory.

cise_vina.png

 

Raut

Raut je v současné době nejoblíbenější forma pohoštění. Je to méně formální, společenské setkání, plné výborného jídla a pití.  Sami si vyberete a my Vám rádi poradíme. Můžete zvolit klasický raut nebo flying buffet

raut_6.png

 

 

Recepce

Jedná se o nejčastější společenského setkání. Nevyžaduje žádné zvláštní uspořádání - hosté se volně pohybují a navazují kontakty. Recepce se může konat kdykoliv. Podle času konání poznáte, jak se obléci a jak bohaté občerstvení vás čeká.

recepce.png

 

Firemní obědy

Máte ve Vaší firmě důležité hosty, ale omezený čas, nebo se vám nechce cestovat do restaurace? Využijte možnost dovozu obědu nebo večeře k vám. Možnostem a fantazii se meze nekladou, zajistíme cokoliv.

dum_park_oslava_1.png

 

Galavečeře

Galavečeře je nejvyšší cateringovou disciplínou. Tato slavnostní forma se využívá při nejdůležitějších příležitostech. Nazdobené prostory i stoly, luxusní inventář, prvotřídní číšníci a skvělé jídlo. Vše musí být perfektní.

fort_escot_1.png

 

 

Semináře a školení

 Jedná se o nedílnou součást firemního života a pro tuto příležitost vám sestavíme vhodné menu, snídani, coffee break, servírovaný oběd, večeři nebo drobné občerstvení. Školení či seminář připravíme dle vašeho přání, včetně prostor, technického vybavení a ozvučení.

skoleni_4.png

 

Teambuilding a školy vaření

Chcete v rámci setkání a vylepšování mezilidských vztahů mezi  svými zaměstnanci připravit lehké občerstvení, nebo přímo absolvovat teambuilding v naší kuchyni v rámci školy vaření? Společně vymyslíme a doladíme cokoliv! Můžeme se postarat i o doprovodný program či fotografa.

skola_vareni_2.png

 

Firemní večírky

Nezbývají vám na realizaci vánočního či novoročního večírku čas ani síly? Nechte si vše připravit od nás! Firemní večírky jsou báječnou možností pro neformální setkání se zaměstnanci či zákazníky. Můžete na něm představit cíle a plány nastávajícího roku, pobavit se a zároveň se skvěle najíst.

bowland_1.png

 

 

PROSTORY PRO VAŠE FIREMNÍ AKCE

 

pronajmy_pas_nahled.png

Chcete se dozvědět informace o možnostech našich prostor v Olomouci a pronájmech?

CHCI SI PROHLÉDNOUT prostory k pronájmu

 


 

Zajímají vás naše další služby?

 

 

 

Kontaktní formulář

bottombg_2.jpg

 

 

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.